• -40%

Sztyca Kellys CRX/URB 70 SL

Zaoszczędź 40%
77,40 zł Zaoszczędź 40%
129,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 129,00 zł
Kolor
Długość
Materiał
Średnica sztycy
Ilość help_outlineZapytaj o produkt
Sztyca Kellys CRX/URB 70 SL

Sztyca Kellys CRX/URB 70 SL

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kup za 150,00 zł i otrzymaj darmową dostawę

Sztyca rowerowa Kellys CRX/URB 70 SL

Amortyzacja sztycy CRX/URB 70 S w całości, niweluje wszystkie drobne drgania i zmniejsza wibracje, a także redukuje wpływ mniejszych nierówności na nawierzchni drogi. Dodatkowo, pomaga absorbować intensywne wstrząsy, które mogą wystąpić podczas przekraczania większych nierówności lub przeszkód na drodze. Dzięki temu zapewnia komfortową jazdę w trudnym terenie, który w innych okolicznościach byłby mniej komfortowy. Kuta główka i stop utwardzonego aluminium, powoduje, że sztyca posiada odpowiednią wytrzymałość, co pozwala jej sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom. Przede wszystkim jest przeznaczona do jazdy w stylu Cross i Trekking/Touring, ale doskonale sprawdza się również w miejskich warunkach.

CIEKAWOSTKI:

- Aluminium 6061 jest często używane w konstrukcji jachtów, podwoziach samochodowych i w produkcji butli dla nurków, ze względu na jego zdolność do wytrzymywania dużych ciśnień.

- W procesie kucia, blok aluminium jest poddawany intensywnej obróbce cieplnej i kształtowany w pożądany kształt. W efekcie uzyskuje się materiał o zwiększonej wytrzymałości, który jest odporny na duże obciążenia.

- Obróbka T6 to specjalna procedura dojrzewania materiału, przeprowadzana w określonych cyklach i warunkach, co prowadzi do znacznego zwiększenia twardości.


WŁAŚCIWOŚCI - Sztyca Kellys CRX/URB 70 SL:

- długość: 350 mm
- offset: 15mm
- skok amortyzatora sztycy: 50mm
- waga: 520 / 583 / 611g
- kolor: black
- średnica rury podsiodełkowej: 27,2, 30,9 lub 31,6 mm

Brak opinii klientów w tej chwili.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło