Sklep rowerowy online republikarowerowa.pl oferuje wiele metod płatności pozwalając dostosować płatność za nasz asortyment do Twoich potrzeb. Poniżej znajdziesz sposoby płatności dostępne w naszym sklepie:

Szybki przelew

Natychmiastowy przelew oferowany przez operatora Przelewy24 ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. W tym wypadku w momencie dokonania przez Ciebie zapłaty zamówienie trafia do realizacji w naszym sklepie.

Płatność BLIK

Płatność Blik oferowana przez operatora Przelewy24 ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. W tym wypadku w momencie dokonania przez Ciebie zapłaty zamówienie trafia do realizacji w naszym sklepie.

E-raty z 

Jest to płatność ratalna realizowana przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu 53-611 Wrocław przy ul. Strzegomskiej 42c; Korzystając z bardzo prostej aplikacji banku w kilkanaście minut przechodzisz proces weryfikacji kredytowej, w której możesz dostosować kredyt do Swoich potrzeb. Po jej pozytywnym zakończeniu natychmiast przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia.

Leasing z leaselink.jpg

Jest to płatność leasingowa realizowana przez LeaseLink Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-840 Warszawa przy ul. Grochowska 306/308. Decydując się na te metodę płatności kliknij w ikonę „Weź leasing teraz” w prawym dolnym rogu strony lub przycisk „W leasingu” na stronie produktu, który chcesz kupić i postępuj zgodnie z poleceniami aplikacji. Podobnie jak w przypadku kredytu w momencie pozytywnej oceny Leasingodawcy przystępujemy do realizacji zamówienia.

Przelew tradycyjny

Gdy zdecydujesz się na tę formę płatności, otrzymasz od Nas wiadomość z numerem konta, na które musisz dokonać płatność za Twoje zakupy. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w momencie wpływu środków na Nasze konto. Gdybyś chciał przyśpieszyć zamówienie, wyślij potwierdzenie przelewu na sklep@republikarowerowa.pl, po jego sprawdzeniu rozpoczniemy realizacje zamówienia.

Płatność przy odbiorze

Płatność za pobraniem,w przypadku której dokonasz zapłaty za Twoje zamówienie w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło