Rowery składane

Lubisz podróżować i mieć swój rower zawsze pod ręką? W takim razie rower składany jest dla Ciebie! Po złożeniu bez problemu włożysz rower składany do bagażnika swojego samochodu lub weźmiesz ze sobą w podróż pociągiem. Złożony rower składany może osiągnąć wymiary zaledwie jak walizka, zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność. Podobnie jak w innych typach rowerów, możemy znaleźć rower “składaka” z przerzutkami, bez przerzutek, lub z różnymi praktycznymi dodatkami. Rower składany polecamy osobom, które chcą mieć poręczny i kompaktowy rower do poruszania się po mieście lub chcą zabrać ze sobą rower na wczasy przy maksymalnej oszczędności miejsca.Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 przedmiotów

Aktywne filtry

Na co zwrócić uwagę przy wyborze “składaka”? Najważniejszą funkcją takiego roweru jest możliwość złożenia jego ramy ułatwiając nam przez to jego transport. Najbardziej kompaktowe rower składany może posiadać również możliwość złożenia kierownicy, dzięki czemu rower będzie jeszcze bardziej kompaktowy. Bez problemu będzie można przewieźć rower składany samochodem, komunikacją miejską lub pociągiem. Mimo małych rozmiarów rower składany jest uniwersalny i dostosowany do osób o dowolnym wieku i wzroście. Zastosowanie bardzo długiego wspornika siodła pozwala na dopasowanie wysokości siodełka do każdego rowerzysty. W tego typu rowerach możemy spotkać różne wielkości kół: od 20” do nawet 26”. Warto jednak przy wyborze sprawdzić jakie wymiary po złożeniu będzie miał rower składany o większych kołach i porównać go z modelami o kołach mniejszych, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Poza różnicami w składaniu i wielkości kół, takie rowery mogą różnić się również pod względem wyposażenia i napędu. Podobnie jak w rowerach miejskich występują przerzutki tradycyjne, planetarne (czyli wewnętrzne, a także modele bez przerzutek. Podobnie jest również z akcesoriami, bardzo często rower składany wyposażony jest w błotniki, bagażnik i stopkę.

Jeżeli jeszcze nie wiesz jaki wybrać typ roweru, przeczytaj nasz artykuł: https://republikarowerowa.pl/porady/artykul/jak-wybrac-rower.html

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło