W Republice Rowerowej dajemy Ci szeroki wybór opcji dostawy, która w zdecydowanej większości jest darmowa. Nasze przesyłki realizowane są przez firmy kurierskie DPD, Orlen Paczka oraz InPost. Większość produktów widocznych na stronie jest dostępna od ręki. Dzięki temu czas realizacji zamówienia jest skrócony do minimum - standardowo zamówienie jest wysyłane w ciągu 24 godzin od jego złożenia.

Wysyłka Rowerów

Każdy kupiony u nas rower przed wysyłką przechodzi przegląd zerowy, który jest wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika rowerowego. Nie pobieramy za to żadnych opłat dodatkowych. Wybierając sklep republikarowerowa.pl, masz pewność że dostaniesz wyregulowany, sprawny i gotowy do jazdy rower bez żadnych niespodzianek i ukrytych kosztów.

Pamiętaj, że pakując Twój rower dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć go przed wszelkimi uszkodzeniami w trakcie transportu. Nie mamy jednak wpływu na działania firm kurierskich. Dlatego w momencie odbioru paczki od kuriera obowiązkowo należy sprawdzić stan paczki i jej zawartość..

Wysyłka Standard

Z racji dużych gabarytów przesyłki i ograniczeń firm kurierskich, w opcji standard na czas transportu musimy odkręcić padały, kierownicę, przednie koło i siodełko. Jest to niezbędne minimum, żeby rower zmieścił się do kartonu i mógł być bezpiecznie wysłany. Po rozpakowaniu wystarczy przykręcić te elementy i rower jest gotowy do jazdy. Od wypakowania roweru do pierwszej przejażdżki nie powinno minąć więcej niż 30 minut.

Koszt wysyłki:

GRATIS

Wysyłka Premium

W tej wysyłce stopień demontażu roweru jest dużo mniejszy niż w opcji Standard. W opcji Premium otrzymujesz rower z kierownicą przekręcona na bok i odkręconymi pedałami, skorzystaj z tej usługi gdy nie masz pewności czy wiesz jak dobrze skręcić rower.Od rozpakowanie roweru do pierwszej przejażdżki nie powinno minąć więcej niż 10 minut.

Koszty wysyłki:

88 zł

dla rowerów powyżej 8000 zł wysyłka GRATIS

_____________________________________________________________

Dostawa części i akcesoriów

Gwarantujemy, że ceny oferowanych przez nas przesyłek są jednymi z najniższych na rynku.

Wysyłka kurierem

Produkty zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi przez kuriera DPD:

Koszty wysyłki:

14.95 zł

zamówienie powyżej 150 zł, wysyłka GRATIS

Przesyłka do odbioru w paczkomacie

Produkty dostarczone do najbliższego paczkomatu, w tym wypadku sam decydujesz, który paczkomat wybrać. Pamiętaj, że paczkomat ma ograniczone wymiary dla przesyłek, dlatego opcja tej dostawy może być ograniczona, dla niektórych produktów.

Koszty wysyłki:

12.95 zł

zamówienie powyżej 150 zł, wysyłka GRATIS

Koszty wysyłki:

7.95 zł

zamówienie powyżej 150 zł, wysyłka GRATIS

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło