Kategorie

Informacje

Raty Santander

 • Bezpieczny kask – jak wybrać, na co zwrócić uwagę?
  Bezpieczny kask – jak wybrać, na co zwrócić uwagę?
  13 Views

  Obowiązek jazdy w kasku dotyczy dzieci w wieku do 14 lat. Czy to znaczy, że osiągnąwszy 15 lat, można wyrzucić kask rowerowy i zapomnieć o nim, by poczuć wiatr we włosach i nieskrępowaną wolność? Nie do końca. Ochrona głowy podczas jazdy na rowerze zwiększa bezpieczeństwo i szansę na wyjście z kolizji bez szwanku.

  Czytaj więcej
 • 8 powodów, dla których warto wsiąść na rower jesienią
  8 powodów, dla których warto wsiąść na rower jesienią
  13 Views

  Jesień w pełnej krasie – dni są coraz krótsze, a temperatury niższe, nadal jednak całkiem przyjemne. I choć liczba deszczowych dni jest większa niż latem, wciąż tych słonecznych jest wystarczająco, by móc uprawiać jesienne aktywności na świeżym powietrzu. Poznaj powody, dla których warto wybrać się na rower jesienią.

  Czytaj więcej
 • Jak przygotować się do zakupu roweru?
  Jak przygotować się do zakupu roweru?
  8 Views

  Zakup roweru powinien być decyzją przemyślaną i rozważną. To sprzęt, który ma posłużyć przez wiele lat i przynieść korzyści, a nie wiązać się z problemami. Zagadnieniu, jaki rower kupić, poświęcamy wiele miejsca w naszych poradnikach. Tym razem skupimy się nie tylko na tym, jak dobrać rower, ale jak przygotować się do jego zakupu.

  Czytaj więcej
 • Rower do miasta – jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?
  Rower do miasta – jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?
  8 Views

  Wybór roweru to bardzo indywidualna sprawa, a wpływ na decyzję ma wiele czynników – oto tylko kilka z nich: gdzie zamierzasz jeździć, z jaką częstotliwością i w jaki sposób; czy bardziej zależy Ci na kwestii ekonomicznej, czy na jak najlepszym, ale nie najtańszym rozwiązaniu? Wszystkie te zagadnienia składają się na ostateczną decyzję.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać rower?
  Jak wybrać rower?
  49 Views

  Jedną z najważniejszych rzeczy przed zakupem naszych wymarzonych dwóch kółek jest wybór odpowiedniego typu roweru. Jest to ważne, ponieważ nie każdy rower tak samo nadaje się do danego typu terenu po którym chcemy jeździć lub do intensywności z jaką planujemy jeździć. Warto zastanowić się przed zakupem jak zamierzamy użytkować nasz przyszły rower i zadać sobie kilka ważnych pytań.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać rozmiar ramy rowerowej?
  Jak wybrać rozmiar ramy rowerowej?
  33 Views

  Producenci rowerów jako rozmiar ramy podają odległość pomiędzy środkiem osi suportu, czyli osi łączącej ramiona korby, a zakończeniem rury podsiodłowej jak na zdjęciu poniżej (rura podsiodłowa o której mowa jest zaznaczona na zielono).

  Czytaj więcej
 • Smarowanie i konserwacja roweru
  Smarowanie i konserwacja roweru
  29 Views

  Prawidłowe smarowanie i konserwacja roweru to podstawowe czynności jakie powinniśmy wykonywać ze swoim rowerem. Zaniedbanie ich skutkować będzie tym, że rower podczas jazdy zacznie wydawać nieprzyjemne dźwięki a jego części będą się szybciej zużywać narażając nas na konieczność naprawy, która czasami może być bardzo kosztowna.  

  Czytaj więcej
Showing 1 to 7 of 7 (1 Page)