Dziękujemy za zainteresowanie zakupem w sklepie Republikarowerowa.pl

Poniżej znajdziesz informacje, które pozwolą Ci zrozumieć dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej strony internetowej:

Darmowa dostawa rowerów

W celu maksymalizacji satysfakcji z zakupu roweru w Republice Rowerowej każdy zakupiony w sklepie rower niezależnie od jego wielkości czy ceny objęty jest darmową dostawą. W jej ramach otrzymasz rower wyregulowany z odkręconą kierownicą, pedałami kołem oraz siodełkiem, którego montaż zajmie Ci kilkanaście minut.

Możliwość skorzystania z dostawy premium

W przypadku gdy nie chcesz kompletnie przejmować się dostawą Twojego roweru skorzystaj z opcji premium. W tym wypadku Twój wymarzony rower zostanie dostarczone jedynie z przekręconą kierownicą i odkręconymi pedałami. Jego przygotowanie do jazdy zajmie Ci kilka minut.

Gwarancja najniższej ceny

Głównym celem, który przyświecał tworzeniu Republiki była maksymalizacja satysfakcji z zakupu roweru. W tym celu dążymy do utrzymania najlepszych cen w przestrzeni internetowej. Żeby było to możliwe na bieżąco monitorujemy ceny rowerów na rynku nie pozwalając konkurencji na pokonanie nas w tej kwestii.

rower.png

Rowery gotowe do jazdy

Nie daj sobie wmówić, że możesz otrzymać rower niewyregulowany po zakupie. Takie działanie może stwarzać zagrożenie zarówno w użytkowaniu jak i w potencjalnych roszczeniach gwarancyjnych. W naszym sklepie każdy rower przechodzi przegląd zerowy podczas którego jest składany, regulowany i na końcu ponownie rozkręcany i pakowany dla Ciebie. Takie działanie pozwala nam mieć pewność, że rower, który kupiłeś będzie bezpieczny i sprawny.

Gwarancja szybkiej dostawy

Pomimo tego, iż każdy rower dokładnie sprawdzamy zależy nam, aby znalazł się on jak najszybciej u Ciebie. Dlatego maksymalny czas wysyłki każdego roweru w naszym sklepie wynosi 48 godzin. Jednocześnie w większości wypadków rowery wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Autoryzowany przedstawiciel

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wszystkich marek dostępnych w naszym sklepie. Dzięki temu nie tylko posiadamy doświadczenie w serwisie i obsłudze naszych rowerów, ale także zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną zakupionych u nas rowerów i części. Decydując się na zakup w naszym sklepie możesz mieć pewność, iż w przypadku jakiejkolwiek awarii zakupionego sprzętu uzyskasz pełne wsparcie w jego naprawie gwarancyjnej.

Doświadczenie serwisowe

Sklep Republikarowerowa.pl posiada w pełni wyposażony serwis rowerowy wraz z doświadczonymi mechanikami, dzięki czemu każdy zakupiony rower jest nie tylko w pełni gotowy do jazdy, ale może być bez problemu naprawiony w przypadku potrzeby naprawy gwarancyjnej.

Bezpieczne i szybkie płatności

W sklepie rowerowym Republikarowerowa.pl możesz bezpiecznie i szybko skorzystać z płatności online, płacąc za Twoje zamówienie. Dajemy również możliwość rozłożenia płatności w czasie, w tym celu możesz skorzystać z rat online lub w przypadku firm z leasingu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password