Formy płatności

Sklep rowerowy online RepublikaRowerowa.pl oferuje wiele metod płatności pozwalając dostosować płatność za nasz asortyment do Twoich potrzeb. Poniżej znajdziesz sposoby płatności dostępne w naszym sklepie:

Szybki przelew

Natychmiastowy przelew oferowany przez operatora DotPay Sp. z o.o. ul. Wielicka 28b, 30-552 Kraków. W tym wypadku w momencie dokonania przez Ciebie zapłaty zamówienie trafia do realizacji w naszym sklepie.


Płatność BLIK

Płatność Blik oferowana przez operatora DotPay Sp. z o.o. ul. Wielicka 28b, 30-552 Kraków. W tym wypadku w momencie dokonania przez Ciebie zapłaty zamówienie trafia do realizacji w naszym sklepie.


E-raty z 

Jest to płatność ratalna realizowana przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu 53-611 Wrocław przy ul. Strzegomskiej 42c; Korzystając z bardzo prostej aplikacji banku w kilkanaście minut przechodzisz proces weryfikacji kredytowej, w której możesz dostosować kredyt do Swoich potrzeb. Po jej pozytywnym zakończeniu natychmiast przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia.


Przelew tradycyjny

Gdy zdecydujesz się na tę formę płatności, otrzymasz od Nas wiadomość z numerem konta, na które musisz dokonać płatność za Twoje zakupy. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w momencie wpływu środków na Nasze konto. Gdybyś chciał przyśpieszyć zamówienie, wyślij potwierdzenie przelewu na sklep@republikarowerowa.pl, po jego sprawdzeniu rozpoczniemy realizacje zamówienia.


Płatność przy odbiorze

Płatność za pobraniem,w przypadku której dokonasz zapłaty za Twoje zamówienie w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera.


Leasing z leaselink.jpg

Jest to płatność leasingowa realizowana przez LeaseLink Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-840 Warszawa przy ul. Grochowska 306/308. Decydując się na te metodę płatności kliknij w ikonę „Weź leasing teraz” w prawym dolnym rogu strony lub przycisk „W leasingu” na stronie produktu, który chcesz kupić i postępuj zgodnie z poleceniami aplikacji. Podobnie jak w przypadku kredytu w momencie pozytywnej oceny Leasingodawcy przystępujemy do realizacji zamówienia.