Dostawa

W Republice Rowerowej dajemy Ci szeroki wybór opcji dostawy, która w zdecydowanej większości jest darmowa. Nasze przesyłki realizowane są przez firmy kurierskie DPD oraz InPost. Większość produktów widocznych na stronie jest dostępna od ręki. Dzięki temu czas realizacji zamówienia jest skrócony do minimum - standardowo zamówienie jest wysyłane w ciągu 24 godzin od jego złożenia.



Dostawa rowerów

Każdy kupiony u nas rower przed wysyłką przechodzi przegląd zerowy, który jest wykonywany przez wykwalifikowanego mechanika rowerowego. Nie pobieramy za to żadnych opłat dodatkowych. Wybierając sklep RepublikaRowerowa.pl, masz pewność że dostaniesz wyregulowany, sprawny i gotowy do jazdy rower bez żadnych niespodzianek i ukrytych kosztów.

Pamiętaj, że pakując Twój rower dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć go przed wszelkimi uszkodzeniami w trakcie transportu. Nie mamy jednak wpływu na działania firm kurierskich. Dlatego w momencie odbioru paczki od kuriera obowiązkowo należy sprawdzić stan paczki i jej zawartość.


Wysyłka Standard

Z racji dużych gabarytów przesyłki i ograniczeń firm kurierskich, w opcji standard na czas transportu musimy odkręcić padały, kierownicę, przednie koło i siodełko. Jest to niezbędne minimum, żeby rower zmieścił się do kartonu i mógł być bezpiecznie wysłany. Po rozpakowaniu wystarczy przykręcić te elementy i rower jest gotowy do jazdy. Dodatkowo całkowicie za darmo otrzymujesz od nas zestaw niezbędnych kluczy imbusowych tak zwany multitool oraz instrukcję montażu roweru. Od wypakowania roweru do pierwszej przejażdżki nie powinno minąć więcej niż 30 minut.

 Logo DPD małe
Koszty wysyłki:

Gratis!


Wysyłka Premium

W tej wysyłce stopień demontażu roweru jest dużo mniejszy niż w opcji Standard. W opcji Premium otrzymujesz rower z kierownicą przekręcona na bok i odkręconymi pedałami, skorzystaj z tej usługi gdy nie masz pewności czy wiesz jak dobrze skręcić rower. Również w tej opcji otrzymasz od nas za darmo zestaw niezbędnych kluczy imbusowych tak zwany multitool oraz instrukcję montażu roweru. Od rozpakowanie roweru do pierwszej przejażdżki nie powinno minąć więcej niż 10 minut.

Logo DPD małe
Koszty wysyłki:

88 zł
dla rowerów powyżej 8000 zł wysyłka GRATIS



Dostawa części i akcesoriów

Gwarantujemy, że ceny oferowanych przez nas przesyłek są jednymi z najniższych na rynku.

Wysyłka kurierem

Produkty zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi przez kuriera DPD;

Logo DPD małe
Koszty wysyłki:

13,95 zł
zamówienie powyżej 150 zł koszt wysyłki GRATIS



Przesyłka do odbioru w paczkomacie

Produkty dostarczone do najbliższego paczkomatu, w tym wypadku sam decydujesz, który paczkomat wybrać. Pamiętaj, że paczkomat ma ograniczone wymiary dla przesyłek, dlatego opcja tej dostawy może być ograniczona, dla niektórych produktów.

Logo DPD małe
Koszty wysyłki:

8,99 zł
zamówienie powyżej 150 zł koszt wysyłki GRATIS

Regulamin usługi kurierskiej dostępny jest na:
- DPD: https://www.dpd.com/pl/pl/moje-dpd/dokumenty-dpd-polska/
- InPost: https://inpost.pl/regulaminy